Nurettin Yıldırım Kimdir – Moda Fotoğrafçısı

Fotoğrafçı Nurettin Yıldırım 2008’den itibaren bu sektöre giriş yapmıştır. On yıllık deneyim ile müşterilerine hizmet veren Nurettin Yıldırım çok sayıda insana fotoğraf çekimi, ürün ve manken çekimi başta olmak üzere müşterilerine çok sayıda alanda yardımcı olmaktadır. profesyonel fotoğrafçı olan Nurettin Yıldırım alanında önemli kişi olmasının yanı sıra fotoğrafçılık alanında da getirdiği yeniliklerle de tanınmaktadır.

Moda fotoğrafçısı olarak da müşterilerine hizmet sağlayan uzman fotoğrafçı kullandığı makinelerin kaliteli olması doğal fotoğraflar çekmesi sayesinde de giderek tanınmaya başlamıştır. Portre fotoğrafları çekiminde de başarılı olan fotoğrafçı Nurettin Yıldırım günlük yaklaşık dört saatini bu çalışmalara ayırmaktadır.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

İnsanlar bulundukları anı özelleştirmek ve unutulmaması için fotoğraf çektirmektedir.Tam da bu noktada müşterilerimize sağladığımız orijinal kamera sistemleri doğal, samimi fotoğraf çekimi yaptığı için Portrait  Galeri ’yi fotoğraf çekimlerinde oldukça tercih etmektedir.

Portrait Galeri’nin Müşterilerine Sunduğu Hizmetler

Portrait Galeri müşterilerine kaliteli bir şekilde hizmet sağlamayı ilke edinerek fotoğraf çeken bir kurum olarak bilinmektedir. Moda fotoğrafları, portre fotoğrafı çektirmek isteyen müşterilerin hangi tarz kıyafetler giymesi gerektiği, özellikle bayanların fotoğraf çekimi esnasında ne tarz ayakkabılar giymesi gerektiği gibi konularda da müşterilere her türlü destek sağlanmaktadır.

Mezun olan öğrencilere yönelik mezuniyet fotoğrafları, manzara fotoğrafı çekimi yaptırmak isteyen müşteriler ve düğün, nişan törenlerinde fotoğraf çekim işlemleri yine Portrait Galeri tarafından yapılmaktadır.

Comments

comments

Sosyal Medyada Paylaş

Nurettin Yıldırım

Nurettin Yıldırım Özel gün fotoğrafçısı Whatsapp iletişim : 0535 3000071